با مديريت سايت خبري صبح گناباد برگزار ميشود
نخستين جشنواره مردمي نان مرغوب در شهرستان گناباد

سايت خبري صبح گناباد با هدف ارتقا. كيفيت نان و با هماهنگي مسئولين ذيربط نخستين جشنواره مردمي نان مرغوب را برگزار ميكند

 nan

 

به گزارش صبح گناباد ، از آنجا كه كيفيت نان در امر سلامتي جامعه نقش به سزايي ايفا ميكند و به منظور جلوگيري از اسراف و هدر رفت نان در جامعه و تشويق تلاشگران حوزه توليد نان در شهرستان گناباد ، نخستين جشنواره مردمي نان مرغوب گناباد به زودي برگزار ميشود .

 

مدير پايگاه اطلاع رساني صبح گناباد در خصوص چرايي ورود اين سايت به امر كيفيت نان گفت : يقينا اثرگزاري ابزار تشويق در همه امور اثر بخش تر از اقدامات بازدارنده و تنبيهي است . فرهنگ سازي براي ورود عملي مردم در عرصه هاي مختلف اجتماعي براي كمك به دولتمردان نيز از اهداف اين طرح است .

 

مقيمي حركت بسوي عمل گرايي بجاي شعارزدگي را نيز از اهداف ديگر اين طرح دانست و تصريح كرد ؛ اكثر رسانه ها بيشتر نقايص را مي بينند و البته با انعكاس كاستي ها مسئولين را ياري ميدهند ولي اجراي اين طرح اثبات خواهد كرد كه رسانه ها هم ميتوانند بخشي از بار رفع نقايص را به دوش بكشند .

 

لازم به يادآوري است كه فعالان صنف نانوايي با مشاركت در اين طرح ، كيفي ترين نان توليد شده خويش را به معرض قضاوت جامعه خواهند گذاشت و مردم نيز از طريق تكميل فرمهاي ارزشيابي پيش بيني شده ، برترين نانوايان گناباد را تا رده سوم مشخص ميكنند و در پايان اين مراسم ، تنديس و لوح سپاس مردمي به نانوايان رتبه اول تا سوم اهداميشود .

 

اطلاعات تكميلي در اين مورد بزودي از طريق همين سايت به اطلاع عموم خواهد رسيد .

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی