با حضور رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی صورت گرفت
جانباز 70% گنابادی هزینه ساخت بخشی از صحن حضرت زینب سلام الله علیها را تقبل کرد

سند بخشی از صحن مطهر حضرت زینب سلام الله علیها توسط جناب آقای پارسا ، رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی ، تقدیم جانباز هفتاد درصد گنابادی شد .

 parsa

به گزارش صبح گناباد  در این مراسم که با حضور حجت الاسلام صادقی نسب امام جمعه شهرستان ، اکبر پارسا رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خراسان رضوی ، حجت الاسلام موسوی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه گناباد ، عبدالجواد سمایی ، رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات گناباد و شهابی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان صورت گرفت ، رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات گناباد گفت : از آنجا که جانباز محترم محمد رضا نصیرپور هزینه ساخت بخشی از صحن مقدس حضرت زینب سلام الله علیه در کربلای معلی را تقبل و پرداخت کرده است ، صبح امروز سه شنبه ، سند آن تقدیم این جانباز سرافراز شد.

سمایی افزود : نامبرده هزینه ساخت یک متر و نیم  از صحن به ارزش 60/0000/000 ریال و چهار عدد خشت  مطلا به ارزش 12/000/000 ریال را پرداخت کرده است .

nasir poor

 

وی در ادامه گفت : جانباز نصیر پور  علاوه بر این ، عواید حاصل از یک قطعه باغ انگوری به مساحت تقریبی 25/000 متر مربع را نذر بازسازی حرمین شریفین کربلا و نجف کرده است .

لازم به یادآوری است که جانباز نصیر پور در سال 1362 از ناحیه هر دو چشم و یک دست جانباز شده است.

عبدالجواد سمایی از همه خیرین خواست کمکهای خود را به حساب های اعلام شده از سوی ستاد بازسازی عتبات واریز نموده و رسید وجه را به دفتر این ستاد واقع در محل حسینیه گناباد تحویل دهند

ضمناً مسئولان مرتبط همه روزه از ساعت 8 الی 14 پاسخگوی مراجعان هستند

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی