امروز منتشر شد
پیام تبریک جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی به مردم و نماینده منتخب گناباد و بجستان

در پی حضور حماسی و هوشمندانه مردم شهرستانهای گناباد و بجستان که منجر به انتخاب آقای محمد صفایی به عنوان نماینده یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد ، جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی - دفتر گناباد اطلاعیه ای صادر کرد .

arm

به گزارش صبح گناباد ، جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی استان خراسان رضوی - دفتر گناباد ، عصر امروز با صدور اطلاعیه ای خطاب به مردم شهرستانهای گناباد و بجستان و آقای محمد صفایی نماینده منتخب این دوره ، این انتخاب را تبریک گفت . متن این اطلاعیه به شرح زیر است :

بسمه تعالی
پیام تبریک جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی به مردم شریف شهرستانهای گناباد و بجستان و نماینده منتخب آن حوزه انتخابیه ، جناب آقای محمد صفایی


خداوند بزرگ را شاکریم که با هوشمندی و همت والای مردم ولایتمدار حوزه انتخابیه شهرستانهای گناباد و بجستان ، برگ زرین دیگری بر افتخارات ملی این خطه از ایران اسلامی افزوده شد . مشارکت 63 درصدی واجدان شرایط اخذ رای در این حماسه ملی ، که منجر به انتخاب جناب آقای محمد صفایی گردید ، نشانه هوشمندی مردمی است که علیرغم همه توطئه های داخلی و خارجی و همه فشارهای اقتصادی ، این بار نیز تقید خود به آرمانهای انقلاب اسلامی و پیروی از ولی امر مسلمین و سربلندی ایران اسلامی را به اثبات رساندند .


انتخاب آقای صفایی که بعنوان فردی متخصص و متعهد و دارای مدیریت جهادی معروف است و تا کنون توانسته است با ایده ( میز خدمت و توسعه ) وحدتی مثال زدنی را در میان مردم و نخبگان اجتماعی این دو شهرستان رقم بزند ، از آغاز تحولی بزرگ در این دو شهرستان و حتی در سطح ملی حکایت میکند.


به نمایندگی از جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی استان خراسان رضوی ( حامیان دکتر قالیباف ) در برابر اینهمه همت و صلابت و هوشمندی مردم سر تعظیم فرود می آوریم و انتخاب آقای محمد صفایی را به عنوان نماینده منتخب حوزه انتخابیه گناباد و بجستان به ایشان تبریک گفته و برای تحقق اهداف و شعارهای ایشان اعلام آمادگی میکنیم .


حضور 11 نفر از کاندیداهای محترم و هواداران آنها نیز که باعث شدند شور انتخاباتی بر جامعه حاکم شده و این سطح از مشارکت را رقم بزند شایسته تقدیر است و این سرمایه های اجتماعی را نیز قدر میدانیم و معتقدیم که رویشهای جدید در حوزه های سیاسی و اجتماعی را باید به فال نیک گرفت   .


رجاء واثق داریم که جناب آقای صفایی میتواند با بهره گیری از صاحب نظران و فرهیختگان بومی و ملی اعم از نمایندگان ادوار ، کاندیداهای این دوره و دوره های گذشته ، نخبگان و اعضای هیئت علمی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی و همه اقشار جامعه ، برای مردم شهرستانهای گناباد و بجستان منشاء خیرات و برکاتی باشد که باعث افزایش روحیه امید و نشاط در بین مردم و جوانان خواهد شد .


به امید ایرانی سربلند و گناباد و بجستانی آباد / سوم اسفند ماه یکهزار و سیصد و هشتاد و نه هجری شمسی


جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی استان خراسان رضوی – دفتر گناباد

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی