رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان گناباد خبرداد
موکب امام رضا (ع) شهرستان گناباد در منطقه سیلزده دلگان مستقر شد

رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان گناباد از استقرار موکب امام رضای این شهرستان در منطقه سیلزده دلگان خبرداد .

 

d-1

به گزارش صبح گناباد ، رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان گناباد در گفتگوی اختصاصی با بایگاه خبری تحلیلی صبح گناباد گفت : بدنبال سیل ویرانگر اخیر در استان سیستان و بلوچستان که منجر به آسیبهای فراوانی به هموطنان عزیزآن خطه شد ، قرارگاه کمک رسانی شهید سردار سلیمانی در شهرستان گناباد راه اندازی و تصمیم گرفته شد تا در اسرع وقت موکب اربعینی امام رضای این شهرستانبه شهر سیلزده دلگان اعزام گردد.

 

d-2

 

عبدالجواد سمایی افزود : در این راستا ، چهار روز قبل ، مسئول موکب امام رضا مستقر در کربلا به منظور هماهنگیهای اولیه به دلگان اعزام و روز گذشته نیز امکانات لازم شامل مواد غذایی ( آرد ، روغن ، برنج ، حبوبات ، گوشت ، و ... ) اهدایی مردم گناباد به همراه نیروهای انسانی ( آشبز ، نانوا و خدمه ) به مناطق سیلزده اعزام شدند .

 

گوهری از مسئولان حوزه علمیمیه حسنیه کاخک نیز از اعزام 20 نفر از طلاب آن حوزه با امکانات خدماتی ( ابزار خدمات معماری و مهندسی ) برای تخلیه آب و لایروبی اماکن مسکونی و فرهنگی خبرداد .

 

مسئول ستاد بازسازی از عموم همشهریان خواست تا هر چه سریعتر کمکهای نقدی و غیر نقدی خود را به دفاتر موکبها یا بسیج تحویل دهند .

 

بر این اساس ، مهمترین اقلام مورد نیاز عبارتند از :

1- مواد غذایی ( برنج ، روغن ، گوشت ، رب ، کنسروجات حبوبات و ... )

2- کمکهای نقدی

3- خودرو نیسان و کامیون ( افتخاری )

4- آشبز و استادکار بنایی

همشهریان عزیز میتوانند کمکهای نقدی خود را به حساب شماره  202904201186173001 واریز نمایند .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی