شعار اساسی راهپیمایی امروز مردم گناباد
گناباد در سوگ سردار سلیمانی ، رزمندگان اسلام ، انتقام ، انتقام

مردم شهرستان گناباد ، ظهر امروز جمعه ، در اعتراض به جنایت تروریستی جدید دولت آمریکا راهپیمایی و از مسئولان خواستند تا انتقام شهادت سردار سلیمانی را از مسببین آن بگیرند .

 

solaimani1

به گزارش صبح گناباد ، در پی حمله تروریستی آمریکا به خودرو حامل سردار سلیمانی و به شهادت رسیدن آن بزرگ مرد جهان اسلام ، مردم شهرستان گناباد در حالیکه لباسهای سیاه بر تن داشتند ، با حضور گسترده در مراسم یادبود این سردار پر افتخار که از ساعت 10:45 دقیقه امروز در محل مصلای نماز جمعه این شهرستان حضور یافته و با چشمانی اشکبار ، این جنایت هولناک را به شیعیان و مظلومان جهان تسلیت گفته و خواستار انتقام سختی ار مسببن این حادثه تروریستی شدند .

 

حجه الاسلام صادقی امام جمعه گناباد نیز در بخشی از خطبه های نماز جمعه با اشاره به مجاهدتهای سردار سپهبد سلیمانی در سالهای دفاع مقدس و سرکوبی داعش در عراق و سوریه ، شهادت را تنها آرزوی سردار سلیمانی و البته اجر و پاداش این مجاهدتها دانست و اعلام کرد تنبیه سختی در انتظارعاملین این جنایت خواهد بود .

 

مردم گناباد پس از مراسم نماز جمعه ، مسیر مصلی تا میدان غدیر  را پیمودند و خشم و انزجار خود را با شعارهای کوبنده " مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و " رزمندگان اسلام #انتقام انتقام  ، از این حمله بزدلانه اعلام کردند .

 

لازم به یاد آوری است که مراسم گرامیداشت یاد و خاطره سردار سلیمانی ، فردا شنبه از ساعت 10 صبح و پس فردا یکشنبه بعد از نماز مغرب و عشا در محل مسجد جامع و مصلی برگزار میشود

 

تحریه صبح گناباد این ضایعه را به مقام معظم رهبری و عموم مسلمانان جهان تسلیت میگوید .

solaimani

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی