شمارش معکوس برای بزرگترین اجتماع جهان اسلام
خادمین پیشقراول موکب امام رضا ( ع ) در کربلا مستقر شدند

نخستین گروه از خادمین افتخاری موکب امام رضا ( ع ) شهرستان گناباد ، امروز در کربلای معلی مستقر شدند .

arbayin

به گزارش صبح گناباد ، نخستین گروه از خادمان افتخاری موکب امام رضا ( ع ) شهرستان گناباد ، به استعداد 50 نفر در کربلای معلی مستقر شدند .

رضا مقیمی کاخکی ، جانشین مسول این موکب گفت : 50 نفر دیگر از خدام افتخاری نیز روز سه شنبه از گناباد به کربلا اعزام خواهند شد تا از روز هفدهم مهر ماه جاری ، به مدت 10 روز وظیفه خدمت رسانی به زائران کاروانهای پیاده را آغاز کنند .

او در ادامه افزود : کمکهای غیر نقدی و تجهیزات لازم نیز توسط یازده دستگاه کامیون قبلا اعزام شده اند که کار ترخیص کامیونها از مرز در حال پیگیری است و بزودی به محل موکب اعزام خواهند شد .

مقیمی همچنین از آمادگی این موکب برای پذیرایی روزانه یکهزار نفر ( صبحانه ، نهار و شام ) از زائران و امکان اسکان روزانه هزار نفر خبرداد و گفت : علاوه بر این خدمات ، ایستگاه صلواتی موکب ، مستقر در حاشیه میدان تربیه نیز بصورت مستمر با چای و شربت پذیرای زائرین عزیز خواهد بود .

 

karbala map

 

جانشین موکب کربلا با اشاره به اینکه تمام هزینه های این موکب بدون استفاده از امکانات دولتی و فقط از سوی خیرین تامین شده است ، از همه هموطنان خواست تا کمکهای نقدی خود را به شماره کارت 6104337477545121 - حساب جاری 8695267435 نزد بانک ملت مرکزی گناباد واریز و رسید دریافت نمایند .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی