به دعوت جمعی از رزمندگان دوران دفاع مقدس ؛
گناباد در تدارک استقبال از دکتر قالیباف

به دعوت جمعی از رزمندگان دوران دفاع مقدس ، شهرستان گناباد بزودی میزبان دکتر محمد باقر قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و فرمانده لشکر نصر در 8 سال دفاع مقدس خواهد بود .

 Qalibaf-1

به گزارش صبح گناباد ، دبیر ستاد مردمی استقبال از دکتر قالیباف گفت : پس از سالها پیگیری ، موقعیتی فراهم شد تا رزمندگان گنابادی لشکرهای 5 نصر ، 21 امام رضا ( ع ) و 55 ویژه شهدا بتوانند با دکتر قالیباف دیدار داشته باشند .

رضا مقیمی کاخکی افزود: پس از آنکه با خبر شدیم دکتر قالیباف به دعوت مسولان خراسان جنوبی ، به منسبت هفته دفاع مقدس در شهرهای بیرجند ، قاین و فردوس سخنرانی کرده و سپس به دعوت مسولان شهرستان نیشابور به آن شهرستان سفر میکند ، جمعی از فرماندهان گردانهای دوران جنگ و عده ای از رزمندگان تقاضای دیدار با ایشان را داشتند که درنهایت با درخواست ما موافقت شد .

او در ادامه افزود : علیرغم آنکه بعضی ها دوست دارند این حرکت را سیاسی و تبلیغاتی جلوه دهند ، اما صراحتا اعلام میکنم اینگونه برچسب ها بیشتر مصرف درون گروهی داشته و واقعیت ندارد .

 

g2

 

دبیر ستاد مردمی استقبال از دکتر قالیباف در خصوص برنامه های پیش بینی شده برای این دیدار گفت :

دکتر قالیباف و همراهان ، روز چهارشنبه سوم مهر ، به دعوت امام جمعه ، شورای شهر و شهرداری کاخک به منظوز زیارت بارگاه مقدس امامزاده سلطان محمد عابد ( ع ) و تجدید میثاق با شهدا وارد آن شهر شده و سپس ساعت 10 صبح در محل مهدیه گناباد با مردم و رزمندگان دفاع مقدس دیدار و در جمع آنان سخنرانی خواهد کرد .

او پس از پایان مراسم عازم شهرستان نیشابور خواهد شد .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی