همگام با امت اسلامی صورت گرفت :
راهپیمایی روز جهانی قدس در گناباد برگزارشد+گزارش تصویری

 

همگام با امت اسلامی در سراسر جهان ، راهپیمایی بزرگ روز قدس ، صبح روز جمعه در شهرستان گناباد برگزار شد .

 

God-7

 

به گزارش صبح گناباد ، راهپیمایی بزرگ مردم گناباد ساعت 10:30 صبح امروز جمعه دهم خردادماه از محل میدان آزادگان این شهرستان آغاز و به مصلای امام خمینی ( ره ) ختم شد .

راهپیمایان اعم از پیر و جوان ، زن و مرد و خردسال و کهنسال ، مرکب از اقشار مختلف مردم ، در طول مسیر راهپیمایی ، با سردادن شعارهای حماسی ، تبعیت قطعی خود را از رهبری معظم انقلاب ، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای اعلام و بار دیگر بر آرمانهای امام راحل عظیم الشان پای فشردند .

آنان همچنین مراتب انزجار خویش را از رژیم اشغالگر قدس و آمریکای جنایتکار به عنوان حامی اصلی این رژیم جنایتکار و سایر حامیان غربی آن و همچنین رژیمهای مرتجع و خیانتکار عرب اعلام کردند .

نکته مهم و البته مسبوق به سابقه این راهپیمایی بزرگ آن بود که مردم روزه دار و ولایتمدار گناباد علیرغم تبلیغات منفی وابستگان داخلی استکبار و تریبونهای مختلف استکباری از شبکه های فارسی زبان معاند گرفته تا شبکه های اجتماعی و فضای مجازی و علیرغم همه فشارهای اقتصادی و جنگ روانی دشمن ، در صفوفی متراکمتر از گذشته در این حرکت عظیم مردمی شرکت کردند .

راهپیمایان مومن و روزه دار ، پس از طی مسیر راهپیمایی ، در محل مصلای امام خمینی این شهرستان حضور یافته و به سخنرانی سخنرانان گوش فراداده و از بیانات آنان با ندای کوبنده تکبیر حمایت کردند .

نخستین سخنران پیش از خطبه های امروز ، حمید بنایی نماینده شهرستانهای گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی بود . او در ابتدای بیاناتش بر ضعف بیش از پیش رژیم غاصب قدس تاکید کرد و تنها راه مقابله با این رژیم را اتحاد جهان اسلام دانست .

وی همچنین در ادامه به بخشی از کارنامه عملکرد خویش در حوزه های مختلف راه ، اشتغال و آموزش عالی اشاره کرد .

مهمان ویژه و سخنران اصلی این مراسم ، عظیم ابراهیم پور ، مسئول ستاد تخصصی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود .

ابراهیم پور با اشاره به اینکه در حال حاضر دو تفکر انقلابی در ایران وجود دارد ، گفت : عده ای معتقد به انقلاب حقیقی و گروه دیگری به انقلاب اعتباری معتقد هستند که معتقدین به انقلاب اعتباری ، نگاهشان به بیرون از مملکت بوده و به سازش معتقد میباشند ، در حالیکه معتقدین به انقلاب حقیقی بر مقاومت در برابر جهانخوران تاکید میکنند و نگاهشان به توانمندیهای داخلی است .

او همچنین به نمونه هایی از پیروزی مقاومت در برابر فرهنگ سازش اشاره کرد و نتیجه روح مقاومت را حل مسئله سوریه ، عراق ، یمن و فلسطین دانست . ابراهیم پور همچنین گفت : امروزه به برکت روحیه مقاومت به قدرت برتر موشکی منطقه تبدیل شده ایم .

رییس ستاد تخصصی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه از برنامه ریزی گسترده دشمن برای ایجاد فتنه 98 خبرداد و در این راستا گفت : دشمن طراحی کرده است که به ما ضربه بزند ولی به فضل خدا ، مردم ایران فتنه 98 را نیز ناکام خواهد گذاشت .

وی در ادامه سخنانش که بارها با تکبیر کوبنده مردم تایید میشد ، افزود : گلوگاه انرژی جهان دو تنگه مهم هرمز و باب المندب است و اگر دشمنان قصد شرارت در منطقه را داشته باشند ، میتوانیم هردو تنگه استراتژیک را ببندیم . ابراهیم پور به پروژه سازش که به عنوان معامله قرن از آن یاد میشود اشاره کرد و گفت : این پروژه نیز با مقامت مسلمانان جهان هرگز محقق نخواهد شد .

امام جمعه گناباد در در بخشی از خطبه ها ضمن تشکر از مردم ولایتمدار و روزه دار گناباد به مسئله اصلی جهان اسلام ( آرمان آزادی قدس شریف ) اشاره کرد .

 

گزارش تصویری اختصاصی صبح گنابادGodGod-10

 

 

God-1

 

 

God-9

 

 

God-8

God-6

 

 

God-4

 

God-3

 

 

God-2

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی