فرماندار گناباد در جريان بازديد از دانشگاه آزاد ؛
بازديد از دانشگاه آزاد خستگي هايم را تمام كرد

فرماندار گناباد در جريان بازديد از دانشگاه آزاد اسلامي واحد گناباد گفت : این حضور و بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی گناباد سبب شد خستگی هایی که در طول پنج ماه گذشته داشته ام تمام و رفع شود.

azad9422

 

 

در این بازدید که در محیطی صمیمی صورت می گرفت، دکتر مجتبی حسن زاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گناباد ضمن تقدیر از حضور فرماندار و معاون وی در دانشگاه، به پیشینه دانشگاه آزاد اسلامی گناباد پرداخت و گفت:

 

این واحد دانشگاهی در یکم خردادماه 1364 راه اندازی گردیده است و در طول سی سال فعالیت خدمات  ارزنده ای به شهرستان نموده و تاثیر بسزایی در پیشرفت گناباد داشته است.

 


حسن زاده به تدفین دو شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس، امکانات و تجهیزات پیشرفته و بی نظیر آزمایشگاهی و کارگاهی، اساتید مجرب و متعهد، بیش از دوازده هزار فارغ التحصیل، برگزاری بیش از 12 کنفرانس و همایش ملی و ... اشاره کرد و افزود:

 

همه این ها و بیش از این ها باعث شده است که دانشگاه آزاد اسلامی گناباد بعنوان بزرگترین مرکز آموزش عالی شهرستان شناخته شود.

 


صائمی فرد فرماندار گناباد هم پس از ادای احترام به مقام شامخ دو شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس دانشگاه و در پایان بازدید خود از مجموعه ها و حوزه های مختلف واحد گناباد، ضمن ابراز خرسندی از حضور در این واحد دانشگاهی گفت: انسان می بایستی سر تواضع و اذعان فرود آورد، چرا که امکانات و تجهیزاتی که دانشگاه آزاد اسلامی گناباد دارد از بسیاری از دانشگاه های دولتی پیشرفته تر است.

 


فرماندار گناباد افزود: این حضور و بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی گناباد سبب شد خستگی هایی که در طول پنج ماه گذشته داشته ام تمام و رفع شود. وی افزود: این مطلب حرف دلم است و برای خوشایندی شما بیان نمی کنم. و بایستی به همه ی شما تبریک گفت و افتخار کرد.

 


در این بازدید که هیات رئیسه و مدیران بخش ها و حوزه های مختلف دانشگاه حضور داشتند، مسولین مجموعه های آزمایشگاه ها و کارگاه های برق، کشاورزی، علوم پزشکی، کتابخانه و... گزارشی از زیر مجموعه های فعالیت خود ارائه دادند

 

نظرات   

 
+2 # مهمان 1394-02-24 06:13
مگه ایشون چیکار کردن که خسته شدن؟
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # مهمان 1394-02-24 06:14
حتما دیدار داشتن با دانشجویان عزیززز
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی